• Wholesale of wiring material
  • Electrical installations up to 110kV
  • Operation, servicing and maintenance of electrical equipment
  • Production and servicing of mine equipment
  • Wholesale of LG air-conditioning units
  • Wholesale of non-ferrous metals
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Job vacancies

Current job vacancies:

Nabídka volných pracovních pozic

Ostrava

Prodejce

Náplň práce:

Zodpovědnost za realizaci přijaté objednávky, od okamžiku jejího navedení do informačního systému, do její expedice k zákazníkovi, včetně komunikace se zákazníkem a zajištěním souladu dodacích lhůt od našich dodavatelů. Pracovní doba 6:30 až 15:00, s občasným posunutím o hodinu později. Součástí není nákupní činnost.

Požadavky:

  • vzdělání v oboru elektro, preferujeme silnoproud
  • komunikativnost a zodpovědný přístup k práci
  • znalost angličtiny výhodou
  • informace o platu při osobním jednání, zohledňujeme dosavadní zkušenosti

Elektrikář- vedoucí pracovní skupiny

Požadavky:

  • schopnost vést pracovní skupinu
  • praxe min. 2 roky na VN
  • kvalifikace dle vyhl. 50 §6 a 7 nad 1 000V
  • ŘP skupiny B

Projektant

Požadavky:

  • vzdělání sš nebo vš elektro,  silnoproud
  • znalost práce na PC v rozsahu MS office,
  • znalost práce v Auto-Cadu,
  • schopnost řízení navrženého projektu
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • znalost práce v E-planu výhodou

V případě zájmu o kteroukoliv z výše uvedených pozic, prosím, pošlete své CV na výše uvedenou e-mailovou adresu.